InnovaGoods apavu plauktu regulējamas apavu slotas (6 pāri)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-26%Nav noliktavā

InnovaGoods apavu plauktu regulējamas apavu slotas (6 pāri)

InnovaGoods apavu plauktu regulējamas apavu slotas (6 pāri)

9,10 € 12,30 € -26% 9,10 € (bez PVN)
block Nav noliktavā

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Organizējiet savus apavus, izmantojot jauno InnovaGoods Home Organize Shoe Rack regulējamo apavu slotu (6 pārus) ! Tā oriģinālais un novatoriskais dizains padara to par ļoti praktisku un vienkāršu veidu, kā ērti organizēt apavus, vienlaikus aizņemot ļoti maz vietas garderobē.

  • Izgatavots no PP
  • Neslīdošs, mūsdienīgs un funkcionāls dizains
  • Viegli lietojams un aizņem ļoti maz vietas
  • Piemērots visu veidu apaviem (apaviem, trenažieriem, zābakiem, flip flopiem, koka tupelēm utt.)
  • Regulējams atvēršanas leņķis (4 pozīcijas)
  • Iepakojumā 6 atsevišķas vienības (aptuvenie katras vienības izmēri: 26 x 7-19 x 10 cm)
  • Ietilpība 6 pāriem, pa vienam katrā vienībā (kopā 12 apavu vienības)
  • Iepakojums 24 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu, poļu, ungāru, rumāņu, dāņu, zviedru, somu, lietuviešu, norvēģu, slovēņu, grieķu, čehu, bulgāru, horvātu, slovāku, igauņu, krievu un latviski)

V0100964
8435527812461

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.