Energy Sistem 429325 headphones headset Head-band 3.5 mm connector Bluetooth Black, Yellow
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-6%

Bluetooth Austiņas ar Mikrofonu Energy Sistem 429325 | Dzeltens

Bluetooth Austiņas ar Mikrofonu Energy Sistem 429325 | Dzeltens
11,50 € (ar PVN) 12,25 € -6% 11,50 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Ja jūs aizraujaties ar IT un elektronika, sekojat līdzi tehnoloģijām un nepalaižat garām pat vissīkākās detaļas, tad pērciet Bluetooth Austiņas ar Mikrofonu Energy Sistem 429325 | Dzeltens par nepārspējamu cenu.
  • Iekļauts: Micro USB uz USB Kabelis
  • Attālums: 10 m
  • Aptuvenais uzlādes laiks: 1,5 h
  • Aptuvenais attālums: 9 h
  • Savienotāja tips: Jack 3,5 mm
  • Mikrofons: jā
  • Skaņa: 3 dB
  • Kleur
S0211896
8432426429325
Produkta veids
Austiņas
Valkāšanas stils
Austiņas
Ieteicamais pielietojums
Zvani un mūzika
Produkta krāsa
Black, Yellow
Savienojamības tehnoloģija
Vadu & Bezvadu
3.5 mm savienotājs
Y
USB savienojamība
N
Bluetooth
Osu savienošana
Supra dzirdes
Austiņu frekvence
20 - 20000 Hz
Mikrofona veids
Iebūvēta

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.