Cecotec SBongo Serie A Advance Connected 25 km/h Black, Metallic, Red
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-29%

Cecotec SBongo Serie A Advance Connected 25 km/h Black, Metallic, Red

Cecotec SBongo Serie A Advance Connected, Classic scooter, 25 km/h, Any gender, Black, Metallic, Red, 2 wheel(s), 35 km

233,45 € (ar PVN) 329,75 € -29% 233,45 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Bongo Serie A Advance Connected
Bongo A Advance Connected Series electric scooter by Cecotec. Rides uphill thanks to its maximum power of 700 W. Smartphone App. Interchangeable battery, which provides it with an unlimited range from 35 km, and 8.5” puncture-proof Tubeless tyres.

Cecotec SBongo Serie A Advance Connected. Type: Classic scooter, Maximum speed: 25 km/h, Recommended gender: Any gender. Charging time: 5 h, Instantaneous power (max): 700 W
Features
TypeClassic scooter
Maximum speed25 km/h
FoldableY
Recommended genderAny gender
Product colourBlack, Metallic, Red
Distance per battery charge (max)35 km
Front tyre size (imperial)21.6 cm (8.5")
Rear tyre size (imperial)21.6 cm (8.5")
Number of wheels2 wheel(s)
Rubber gripsY
Number of power modes3
Power
Charging time5 h
Removable batteryY
Instantaneous power (max)700 W
V1704946
8435484070287
type
Classic scooter
Produkta krāsa
Black, Metallic, Red
Ieteicamais dzimums
Any gender
Foldable
Y
Maximum speed
25 km/h
Number of wheels
2 wheel(s)
Seat included
N

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.