Žiroskopiskā treniņu bumba Spyrball InnovaGoods
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-26%Nav noliktavā

Žiroskopiskā treniņu bumba Spyrball InnovaGoods

10,35 € 13,95 € -26% 10,35 € (bez PVN)
block Nav noliktavā

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Iegūstiet formu ar InnovaGoods un to jaunajiem sporta un fitnesa priekšmetiem, piemēram, žiroskopiskās treniņbumbas Spyrball InnovaGoodsSport Fitness ! Atklājiet plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas izceļas ar funkcionalitāti, efektivitāti un novatorisku dizainu. Ideāli, lai uzlabotu savu formu un fizisko sagatavotību!

Ļoti efektīva žiroskopu treniņa bumba ar automātisko palaišanu, lai uzlabotu un palielinātu saķeres spēku un muskuļu tonusu rokās, plaukstas locītavās, apakšdelmos un bicepsos, turklāt papildus labvēlīgi ietekmē elkoņus un plecus. Atkarībā no vēlamā mērķa var veikt dažāda veida vingrinājumus. Ar tā priekšrocību, ka tā ir automātiska, bumbu var vieglāk izmantot vienkāršu kustību veikšanai. Tā vieglais un ergonomiskais dizains ar plaukstas siksnu ļauj to ērti lietot jebkurā laikā un vietā. Šī ierīce sastāv no rata vai diska, kas ātri griežas ap asi. Pagriežot jebkurā virzienā, tas piedāvā proporcionālu pretējas pretestības daudzumu, tādējādi palielinot roku kustības turpināšanai nepieciešamo spēku. Ieteicams fitnesam un sportam, piemēram, tenisam, golfam, kāpšanai utt., Lai gan to izmanto arī rehabilitācijai fizioterapijā. Ideāli piemērots sportistiem, kuri daudz lieto rokas un rokas, jo tas ļauj iesildīt šīs vietas, strādājot pie spēka pirms sporta nodarbošanās, un tāpēc tas palīdz novērst un atveseļoties no sāpēm un traumām.

 • Materiāls:
  • ABS
  • Dators
 • Mūsdienīgs un ergonomisks dizains
 • Automātiskā palaišana: automātiska palaišana
 • Rokas siksna
 • Starp 10.000 un 18.000 apgr./min
 • Maksimālā slodze līdz 16 kg
 • Daudzfunkcionāls: piemērots sportam un rehabilitācijai
 • Viegla, vadāma un viegli lietojama
 • Aizņem nelielu vietu
 • Viegli transportēt un uzglabāt
 • Ietver: Lietošanas instrukcijas
 • Aptuveni izmēri: 7,2 x 5,7 x 7,2 cm
 • Iepakojums un rokasgrāmata 24 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu, poļu, ungāru, rumāņu, dāņu, zviedru, somu, lietuviešu, norvēģu, slovēņu, grieķu, čehu, bulgāru, horvātu, slovāku, igauņu (Krievu un latviešu)

V0103203
8435527817244

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.