Spēļu laukuma mašīna ar gaismu un skaņu saldumiem un rotaļlietām SurPrize InnovaGoods
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-19%

Spēļu laukuma mašīna ar gaismu un skaņu saldumiem un rotaļlietām SurPrize InnovaGoods

27,40 € (ar PVN) 33,80 € -19% 27,40 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Ja jūs aizraujat sīkrīku pasauli, InnovaGoods piedāvā jums labākos un oriģinālākos jaunos priekšmetus mājām, automašīnai, ceļojumiem, bērniem, tehnoloģijām, izklaidēm utt.! Atklājiet plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas izceļas ar funkcionalitāti, efektivitāti un novatorisku dizainu, piemēram, Fairground Claw Machine ar gaismu un skaņu saldumiem un rotaļlietām SurPrize InnovaGoodsGadget Kids !

Oriģināls gadatirgus mašīna ar gaismu un skaņu, lai izklaidētu bērnus un attīstītu viņu prasmes un iemaņas, kamēr viņi jautri mēģina paķert saldumus un rotaļlietas. Tas darbojas, izmantojot baterijas vai ar izņemamu kabeli, kas ir iekļauts, tāpēc to var viegli izmantot jebkur. Tam ir aizmugurējā atvere rotaļlietu un saldumu ievietošanai iesaiņojumos, lai nodrošinātu lielāku drošību.

 • Materiāls: ABS
 • Inovatīvs un funkcionāls dizains
 • Tips: Elektrisks
 • Poga: ieslēgta / izslēgta
 • 2 kontrolieri: pagrieziet un virzieties uz augšu un uz leju
 • Spīle ar automātisku aizdari
 • Saldumu un rotaļlietu nodalījums
 • Attīsta motoriku un roku un acu koordināciju
 • 2 iestatījumi:
  • Strādā ar USB savienojumu (ietver DC-USB kabeli)
  • Darbināms ar akumulatoru (nav iekļauts komplektā): 3 x D
 • Ieteicamais vecums: 3+ gadi
 • Aptuveni izmēri: 18 x 31 x 16 cm
 • Iepakojums un rokasgrāmata 24 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu, poļu, ungāru, rumāņu, dāņu, zviedru, somu, lietuviešu, norvēģu, slovēņu, grieķu, čehu, bulgāru, horvātu, slovāku, igauņu (Krievu un latviešu)

V0103169
8435527817046

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

2 produktu tajā pat kategorijā: