Michael Kors Runway Bracelet watch Female Gold
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Izpārdošana!-16%

Michael Kors Runway Bracelet watch Female Gold

Michael Kors Runway, Female, Waterproof

89,35 € 105,90 € -16% 89,35 € (bez PVN)
block Nav noliktavā

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Statement-making yet feminine, this watch mixes design influences to deft effect. With its oversized links, sleek time-stops and chronograph accents, this timepiece conjures the spirit of a classic men’s watch and the elegance of a chic timepiece. We love teaming it with a layered ensemble to add a bit of edge. Or, try it with an oversized knit and skinny jeans for full-on, borrowed-from-the-boys style.

Michael Kors Runway. Suggested gender: Female, Housing colour: Gold, Band main colour: Gold
Technical details
Watch typeBracelet watch
ChronographY
Watch dial typeAnalog dial
WaterproofY
CalendarY
Calendar typeDate
Water resistant pressure5 ATM
Water resistant depth50 m
Number of watch hands3
Design
Suggested genderFemale
Housing colourGold
Band main colourGold
Case shapeRound
Watch dial main colourGold
Watch marker styleArabic numerals/Non numeral
Watch marker colourGold
DesignLuxury
S0300982
0691464173852
Design
Luxury
Watch type
Bracelet watch
Chronograph
Y
Watch dial type
Analog dial
Waterproof
Y
Suggested gender
Female
Housing colour
Gold
Band main colour
Gold
Case shape
Round
Watch dial main colour
Gold

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.