Marlies Möller VOLUME hair mousse 150 ml Volumizing
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-5%

Marlies Möller VOLUME matu putas 150 ml Volumizing

Marlies Möller VOLUME, Sievietes, Smalki mati, Visas krāsas, 150 ml, Apjoms, 1 gab.

17,80 € (ar PVN) 18,75 € -5% 17,80 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Keratīna putas, lai atjaunotu matu struktūru un nodrošinātu lielāku apjomu.

Tilpuma putas ar remonta efektu. Tūlītējs un redzams strukturālu matu bojājumu labojums. Ar keratīnu.

ŠĶIDRS KERATĪNS
Matu ārējais slānis galvenokārt sastāv no keratīna. Ja mati ir nevienmērīgi un raupji, tie šķiet blāvi un trausli. Šķidrais keratīns ir tik līdzīgs mūsu matiem, ka aizpilda šīs raupjās un trauslās vietas pat visdziļākajās vietās. Tas savieno matus un pārklāj tos kā neredzamu aizsardzību jaunam, neiedomājami skaistam spīdumam, elastīgai elegancei un labākai formējamībai.

Marlies Möller VOLUME. Piemērots: Sievietēm, Piemērots matu tipiem: Smalkiem matiem, Piemērots matu krāsai: Visas krāsas
Iespējas
Piemērots Sievietes
Piemērots matu tipiem Smalkie mati
Piemērots matu krāsai Visas krāsas
Skaļums 150 ml
Efekts Apjoms
Sastāvdaļas Šķidrā keratīna labošanas efekts
Kā izmantot Izdaliet nelielu daudzumu uz plaukstām. Apstrādājiet matus ar sausu dvieli un dažas sekundes aktivizējiet siltumu, izmantojot matu žāvētāju. Stils kā parasti.
Iekļauto produktu skaits 1 gab.
S0533012
9007867256558
Suitable for
Women
Volume
150 ml
Suitable for hair types
Fine hair
Suitable for hair color
All colours
Effect
Volumizing
Number of products included
1 pc(s)

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

1 produkts tajā pat kategorijā: