Philips 3000 series S3133/51 vīriešu skuveklis Rotācijas skuveklis Trimmeris Melns, Zils
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Izpārdošana!-3%

Philips 3000 series S3133/51 vīriešu skuveklis Rotācijas skuveklis Trimmeris Melns, Zils

Philips 3000 series S3133/51, Rotācijas skuveklis, Melns, Zils, Uzlāde, Jauda, Baterija, Litija jons, Iebūvēta baterija

39,30 € (ar PVN) 40,35 € -3% 39,30 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Philips Shaver Series 3000 gives you a convenient and comfortable shave. Its 5D Pivot and Flex heads, PowerCut blade system and wet-or-dry function provide a clean and comfortable result.

Philips 3000 series S3133/51. Skūšanas sistēma: Rotācijas skuveklis. Produkta krāsa: Melns, Zils, LED indikatori: Uzlāde, Jauda. Jaudas avots: Baterija, Baterijas tehnoloģija: Litija jons, Baterijas tips: Iebūvēta baterija. Iepakojuma tips: Kaste. Kāta funkcijas: Ergonomisks, Ar neslīdošu rokturi
Darbības rādītāji
Skūšanas sistēmaRotācijas skuveklis
Trimmeris
Skuvekļu galviņu / asmeņu skaits3
Sekošanas kontūrām
Dizains
Produkta krāsaMelns, Zils
Mazgājams
LED indikatoriUzlāde, Jauda
Izgaismojošie elementi
Baterijas līmeņa indikators
Enerģijas pārvaldība
Jaudas avotsBaterija
Atkārtoti uzlādējams
Baterijas tehnoloģijaLitija jons
Baterijas tipsIebūvēta baterija
Darbības laiks60 min
Uzlādes laiks1 h
Ātrā uzlāde
Maiņstrāvas ievades spriegums100 - 240 V
Iepakojuma saturs
Aizsarguzmava
Informācija par iepakojumu
Daudzums1
Papildus informācija
Kāta funkcijasErgonomisks, Ar neslīdošu rokturi
S0425601
8710103911036
Produkta krāsa
Melns, Zils
Jaudas avots
Baterija
Mazgājams
Trimmeris
Skūšanas sistēma
Rotācijas skuveklis
Skuvekļu galviņu / asmeņu skaits
3

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.