Philips OneBlade Pro Apgriež, aplīdzina, skuj,
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-4%

Philips OneBlade Pro Apgriež, aplīdzina, skuj,

Philips OneBlade Pro Apgriež, aplīdzina, skuj,, Melns

41,05 € (ar PVN) 42,55 € -4% 41,05 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Philips OneBlade ir revolucionārs, jauns hibrīdais bārdas veidotājs, ar kuru var apgriezt, skūt un veidot precīzas līnijas un malas jebkura garuma matiem. Vairs nav nepieciešamas vairākas darbības un vairāki instrumenti. Ar OneBlade var paveikt visu.

Philips OneBlade Pro Apgriež, aplīdzina, skuj,. Minimālais matu garums: 0,5 mm, Maksimālais matu garums: 9 mm. Produkta krāsa: Melns. Darbības laiks: 60 min, Baterijas tips: Iebūvēts, Baterijas tehnoloģija: Litija jons. Platums: 130 mm, Dziļums: 80 mm, Augstums: 200 mm
Darbības rādītāji
Garuma pakāpju skaits12
Minimālais matu garums0,5 mm
Maksimālais matu garums9 mm
Slapjš un sauss
Dizains
Produkta krāsaMelns
Enerģijas pārvaldība
Baterijas tipsIebūvēts
Baterijas tehnoloģijaLitija jons
Maiņstrāvas ievades spriegums100-240  V
Svars&dimensijas
Platums130 mm
Dziļums80 mm
Augstums200 mm
Svars182 g
S0403476
8710103798040
Produkta krāsa
Melns
Garuma pakāpju skaits
12
Minimālais matu garums
0,5 mm
Maksimālais matu garums
9 mm
Slapjš un sauss
Darbības laiks
60 min

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.