Jumbo Puzzle XXL Jungle, from small to large
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Jumbo Puzzle XXL Jungle, from small to large

Jumbo Puzzle XXL Jungle, from small to large, Shape puzzle, 16 pc(s), Animals, Preschool, 2 yr(s)

5,75 € 7,05 € -18% 5,75 € (bez PVN)
block Nav noliktavā

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Puzzle of 16 giant pieces decreasing of jungle animals. For small children of 2 years. Size of the assembled puzzle 80x40cm Develops manual skill and eye / hand coordination

Jumbo Puzzle XXL Jungle, from small to large. Type: Shape puzzle. Number of puzzle pieces: 16 pc(s). Genre: Animals, Target audience: Preschool, Recommended gender: Boy/Girl, Recommended age (min): 2 yr(s), Recommended age (max): 4 yr(s). Width: 55 mm, Height: 220 mm
Features
TypeShape puzzle
GenreAnimals
Target audiencePreschool
Recommended age (min)2 yr(s)
Recommended age (max)4 yr(s)
Suitable forIndoor
Product colourMulticolour
SoundingN
Country of originSpain
Learning & training skills
Fine motor skills trainingY
Battery
Batteries requiredN
Weight & dimensions
Width55 mm
Depth300 mm
Height220 mm
Packaging data
Package typeBox
Package width55 mm
Package depth300 mm
Package height220 mm
Package weight541 g
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Number of puzzles1
Number of puzzle pieces16 pc(s)
Safety warning
EU TSD warningNo warning applicable
Supplier features
Assembly requiredN
Number of packages1
Suitable only for adultsN
Logistics data
Master (outer) case height32 cm
Quantity per shipping (inner) case1 pc(s)
S2410467
8410446534267
type
Shape puzzle
Ieteicamais dzimums
Zēniem/meitenēm
Ieteicamais vecums (minim.)
2 yr(s)
Target audience
Preschool
Genre
Animals
Number of puzzles
1
Number of puzzle pieces
16 pc(s)

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

1 produkts tajā pat kategorijā: