Narciso Rodriguez Narciso Rouge Women 50 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-12%

Narciso Rodriguez Narciso Rouge Women 50 ml

Narciso Rodriguez Narciso Rouge, sievietes, 50 ml, 1 gab.

44,60 € 50,60 € -12% 44,60 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

NARCISO rouge atspoguļo ugunīgu jutekliskumu. Aromāts pavedina ar retu intensitāti un siltumu. Muskuļu parakstu sirdi atdzīvina bulgāru rožu un varavīksnenes pušķis; spilgtas dzintara koksnes notis - tonka, vetivera, melnbaltais ciedrs - piešķir paaugstinātu intensitāti. Paraksta pudele ir bagātināta ar spilgti sarkanu. Pudele iemieso tīru jutekliskumu: caurspīdīgais kubs no iekšpuses izstaro dziļu sārtumu. NARCISO rouge aizrauj no jauna.

Narciso Rodriguez Narciso Rouge. Piemērots: Sievietēm, Tilpums: 50 ml, Daudzums iepakojumā: 1 gab.
Iespējas
Piemērots Sievietes
Skaļums 50 ml
Daudzums vienā iepakojumā 1 gab.
S0556749
3423478844759
Suitable for
Women
Volume
50 ml

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.