Michael Kors Extreme Blue Men 70 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-3%

Michael Kors Extreme Blue Men 70 ml

Michael Kors Extreme Blue, Vīrieši, 70 ml, Neuzpildāma pudele, Smidzinātājs, 1 gab.

36,65 € (ar PVN) 37,75 € -3% 36,65 € (bez PVN)
block Nav noliktavā

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Iepazīstinām ar Extreme Blue - izcilu aromātu cilvēkam, kurš zina, ko vēlas. Mūsdienīgs, vīrišķīgs svaiguma un izsmalcinātu muskusu maisījums ir jauna būtiskas greznības definīcija.

Maikls Kors Extreme Blue. Piemērots: Vīriešiem, Tilpums: 70 ml, Pudeles veids: Pudelīte, kas nav atkārtoti uzpildāma
Iespējas
Piemērots Vīrieši
Skaļums 70 ml
Dozatora tips Izsmidziniet
Iekļauto produktu skaits 1 gab.
Pudeles tips Neuzpildāma pudele
S0556746
0022548349878
Suitable for
Men
Volume
70 ml
Bottle type
Non-refillable bottle

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.