Vīriešu smaržas Ultra Male Jean Paul Gaultier EDT
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-13%

Vīriešu smaržas Ultra Male Jean Paul Gaultier EDT

Vīriešu smaržas Ultra Male Jean Paul Gaultier EDT
  • 75 ml
36,25 € (ar PVN) 41,70 € -13% 36,25 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Ļaujiet 100% oriģinālām vīriešu smaržām Ultra Male Jean Paul Gaultier EDT pārsteigt jūs un definēt savu personību, izmantojot šīs ekskluzīvās vīriešu smaržas ar unikālām, personīgām smaržām. Atklājiet 100% oriģinālos Jean Paul Gaultier izstrādājumus !


  • Dzimums: vīrieši
  • Tips: EDT (tualetes ūdens)
S0512390
3423474786251

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

Attēls Atsauce Kombinācijas nosaukums Daudzums Pieejamība Cena Pievienot grozam
S0512389 125 ml 0 Nav noliktavā 53,10 € 46,20 € Ar nodokli
add_circle Pievienot grozam
S0512390 75 ml 56 Noliktavā 41,70 € 36,25 € Ar nodokli
add_circle Pievienot grozam
S0512391 40 ml 0 Nav noliktavā 31,20 € 27,00 € Ar nodokli
add_circle Pievienot grozam