Privātuma politika

Tīmekļa vietņu privātuma politika

 

Internets ir pārsteidzošs rīks. Tam ir spēks mainīt dzīves veidu, un mēs šodien sākam redzēt šo potenciālu. Tikai ar dažiem peles klikšķiem jūs varat sekot jaunumiem, uzzināt faktus, iegādāties preces un pakalpojumus un sazināties ar citiem no visas pasaules. SIA LogicPass ir svarīgi palīdzēt mūsu klientiem saglabāt privātumu, kad viņi izmanto visas interneta piedāvātās iespējas.

Mēs uzskatām, ka jūsu bizness nav neviens cits. Jūsu privātums ir svarīgs jums un mums. Tāpēc mēs aizsargāsim informāciju, kuru jūs kopīgojat ar mums. Lai aizsargātu jūsu privātumu, LogicPass Ltd ievēro dažādus principus saskaņā ar pasaules privātuma un datu aizsardzības praksi. Mēs nevienam nepārdosim un neatdosim jūsu vārdu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi vai jebkādu citu informāciju. Mēs izmantosim vismodernākos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju no nesankcionētiem lietotājiem.

PAZIŅOJUMS  

Mēs jums jautāsim, kad mums būs nepieciešama informācija, kas jūs personiski identificē (personiskā informācija) vai ļauj mums sazināties ar jums. Parasti šī informācija tiek pieprasīta, kad vietnē izveidojat reģistrācijas ID vai lejupielādējat bezmaksas programmatūru, piedalāties konkursā, pasūtāt e-pasta biļetenus vai pievienojaties ierobežotas piekļuves premium vietnei. Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju četriem galvenajiem mērķiem: lai jums būtu vieglāk izmantot vietni, jums nav jāievada informācija vairāk nekā vienu reizi. Lai palīdzētu ātri atrast programmatūru, pakalpojumus vai informāciju. Lai palīdzētu mums izveidot jums visatbilstošāko saturu. Lai brīdinātu jūs par produktu jauninājumiem, īpašajiem piedāvājumiem, atjauninātu informāciju un citiem jauniem LogicPass Ltd. pakalpojumiem

Piekrišana  

Ja izvēlaties nereģistrēties vai sniegt personisko informāciju, jūs joprojām varat izmantot lielāko daļu deal.com.mt. Bet jūs nevarēsit piekļūt apgabaliem, kuriem nepieciešama reģistrācija.  

Ja jūs nolemjat reģistrēties, jūs varēsiet izvēlēties veida informāciju, kuru vēlaties saņemt no mums, abonējot dažādus pakalpojumus, piemēram, mūsu elektroniskos biļetenus. Ja nevēlaties, lai mēs sazinātos ar jums par citiem piedāvājumiem saistībā ar LogicPass produktiem, programmām, pasākumiem vai pakalpojumiem pa e-pastu, pasta pastu vai tālruni, varat izvēlēties opciju, norādot, ka nevēlaties saņemt mārketinga ziņojumus no LogicPass Ltd .  

SIA LogicPass dažkārt ļauj citiem uzņēmumiem piedāvāt mūsu reģistrētajiem klientiem informāciju par viņu produktiem un pakalpojumiem, izmantojot tikai pasta sūtījumus. Ja nevēlaties saņemt šos piedāvājumus, varat izvēlēties opciju, norādot, ka nevēlaties saņemt mārketinga materiālus no trešajām pusēm.  

PIEKĻUVE  

Mēs nodrošināsim jums līdzekļus, lai nodrošinātu, ka jūsu personiskā informācija ir pareiza un aktuāla. Šo informāciju jebkurā laikā varat pārskatīt un atjaunināt konta izvēlnē. Tur jūs varat:

DROŠĪBA  

LogicPass Ltd ir veikusi stingrus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personiskās informācijas drošību un nodrošinātu, ka tiek ievērotas jūsu izvēles par tās paredzēto lietojumu. Mēs veicam stingrus piesardzības pasākumus, lai pasargātu jūsu datus no nozaudēšanas, ļaunprātīgas izmantošanas, neatļautas piekļuves vai izpaušanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas.

Mēs garantējam, ka jūsu e-komercijas darījumi ir 100% droši un droši. Veicot pasūtījumus vai piekļūstot personīgā konta informācijai, jūs izmantojat drošu servera programmatūru SSL, kas šifrē jūsu personisko informāciju, pirms tā tiek nosūtīta pa internetu. SSL ir viena no drošākajām pieejamajām šifrēšanas tehnoloģijām. Turklāt jūsu darījumi tiek garantēti saskaņā ar Likumu par taisnīgu kreditēšanu. Šis likums nosaka, ka jūsu banka nevar jūs saukt pie atbildības par krāpnieciskām kredītkaršu maksājumiem, kas pārsniedz USD 50,00. Ja jūsu banka uzliek jums atbildību par USD 50,00 vai mazāk, mēs segsim jūsu atbildību, ja neatļauta, krāpnieciska jūsu kredītkartes izmantošana ir notikusi jūsu pašu vainas dēļ un no mūsu drošā servera veiktiem pirkumiem. Neautorizētas kredītkartes izmantošanas gadījumā jums par to jāinformē kredītkartes nodrošinātājs saskaņā ar tā ziņošanas noteikumiem un procedūrām.

SIA LogicPass stingri aizsargā jūsu personiskās informācijas drošību un ievēro jūsu izvēli paredzētajai lietošanai. Mēs rūpīgi aizsargājam jūsu datus no nozaudēšanas, ļaunprātīgas izmantošanas, neatļautas piekļuves vai izpaušanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. Jūsu personiskā informācija nekad netiek kopīgota ārpus uzņēmuma bez jūsu atļaujas, izņemot iepriekš aprakstītos nosacījumus. Uzņēmuma iekšienē dati tiek glabāti ar paroli kontrolētos serveros ar ierobežotu piekļuvi.

Jūsu informāciju var uzglabāt un apstrādāt Maltā vai jebkurā citā valstī, kur atrodas LogicPass Ltd, tās meitasuzņēmumi, saistītie uzņēmumi vai aģenti.

Jums ir arī nozīmīga loma jūsu informācijas aizsardzībā. Neviens nevar redzēt vai rediģēt jūsu personisko informāciju, nezinot jūsu lietotājvārdu un paroli, tāpēc nedaliet to ar citiem.

Ja kāda iemesla dēļ uzskatāt, ka LogicPass Ltd nav ievērojusi šos principus, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu vietnē info@deal.com.mt , un mēs darīsim visu iespējamo, lai problēmu nekavējoties noteiktu un novērstu. Esiet pārliecināts, ka vārdi Privātuma politika ir rindiņā Tēma.

ELEKTRONISKĀ PRODUKTA REĢISTRĀCIJA  

Pērkot jaunu produktu, mēs varam lūgt reģistrēt pirkumu elektroniski. Kad jūs to izdarīsit, mēs apvienosim jūsu reģistrācijas informāciju ar visu informāciju, kuru jau esat atstājis pie mums (mēs šo informāciju saucam par jūsu personīgo profilu). Ja jūs iepriekš neesat reģistrējies pie mums, mēs izveidojam jums personīgo profilu no jūsu produkta reģistrācijas informācijas. Ja kādreiz vēlaties pārskatīt vai atjaunināt šo informāciju, varat apmeklēt Konta izvēlni un rediģēt jebkuru no jūsu profilā esošajām personīgajām ziņām. Ja jūs vēl neesat izveidojis reģistrācijas ID, mēs lūgsim to izdarīt. Tas nodrošina, ka tikai jūs varat piekļūt savai informācijai.  

KLIENTU PROFILI  

Kā minēts iepriekš, katram reģistrētam klientam ir unikāls personīgais profils. Katram profilam tiek piešķirts unikāls personas kods, kas mums palīdz nodrošināt, ka tikai jūs varat piekļūt savam profilam.

Kad reģistrējaties, mēs izveidojam jūsu profilu, piešķiram personas kodu, pēc tam šo personisko identifikācijas numuru nosūta atpakaļ uz cieto disku sīkfaila veidā, kas ir ļoti mazs koda gabals. Šis kods ir unikāls jūsu. Tā ir jūsu pase vienmērīgam ceļojumam pa deal.com.mt, ļaujot lejupielādēt bezmaksas programmatūru, pasūtīt bezmaksas biļetenus un apmeklēt izcilas vietnes, neaizpildot reģistrācijas veidlapas ar jau sniegto informāciju. Pat ja pārslēdzat datoru, jums nebūs jāpārreģistrējas - vienkārši izmantojiet savu reģistrācijas ID, lai identificētu sevi.

Ko mēs darām ar jūsu kopīgoto informāciju  

Pievienojoties mums, jūs sniedzat mums savu kontaktinformāciju, tostarp savu vārdu un e-pasta adresi. Mēs izmantojam šo informāciju, lai nosūtītu jums atjauninājumus par jūsu pasūtījumu, anketas, lai novērtētu jūsu apmierinātību ar mūsu pakalpojumiem un paziņojumus par jauniem un aizraujošiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Kad pasūtāt pie mums, mēs lūdzam jūsu kredītkartes numuru un norēķinu adresi. Mēs izmantojam šo informāciju tikai rēķinu izrakstīšanai par preci (-ēm), kuru (-as) pasūtījāt tajā laikā. Jūsu ērtībai mēs saglabājam norēķinu informāciju, ja vēlaties vēlreiz pasūtīt pie mums, bet mēs bez jūsu atļaujas vairs neizmantojam šo informāciju.

Mēs laiku pa laikam algojam citus uzņēmumus, kas mūsu vārdā sniedz ierobežotus pakalpojumus, tostarp iesaiņošanu, sūtīšanu un pirkumu piegādi, atbildēšanu uz klientu jautājumiem par produktiem vai pakalpojumiem, pasta sūtīšanu un notikumu reģistrāciju. Šiem uzņēmumiem mēs sniegsim tikai informāciju, kas nepieciešama pakalpojuma sniegšanai, un viņiem ir aizliegts šo informāciju izmantot citiem mērķiem.

LogicPass Ltd bez jūsu brīdinājuma atklās jūsu personisko informāciju tikai tad, ja to pieprasa likums vai labticīgi, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai: (a) atbilstu likuma rīkojumiem vai juridiskajam procesam, kas tiek sniegts vietnē LogicPass. Ltd vai vietne; (b) aizsargā un aizstāv LogicPass Ltd un tās vietņu saimes tiesības vai īpašumu un (c) steidzamos gadījumos rīkojas, lai aizsargātu LogicPass Ltd, tās vietņu lietotāju vai sabiedrības personisko drošību.

Sīkdatņu politika mūsu vietnē

LogicPass Ltd vietnē var tikt izmantotas sīkdatnes, kas ir mazi teksta faili, kas tiek ievietoti jūsu lietotāju sekundārajā krātuvē, lai palīdzētu uzlabot jūsu pārlūkošanas pieredzi, parādot jums un jūsu vēlmēm atbilstošāku un piemērotāku saturu. Turklāt sīkdatnes tiek izmantotas, lai vietne darbotos pareizi. Mūsu vietne pieprasīs jūsu piekrišanu šo sīkdatņu izmantošanai. SIA LogicPass neizmanto datus, kas iegūti, izmantojot sīkfailus, lai izdarītu secinājumus par datu subjektu.

Rutina personas datu dzēšana un bloķēšana

Datu pārzinis apstrādā un uzglabā datu subjekta personas datus tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai sasniegtu glabāšanas mērķi, vai arī tiktāl, ciktāl to atļauj Eiropas likumdevējs vai citi likumdevēji likumos vai noteikumos, uz kuriem attiecas pārzinis uz.  

Ja glabāšanas mērķis nav piemērojams vai ja beidzas Eiropas likumdevēja vai cita kompetentā likumdevēja noteiktais glabāšanas laiks, personas dati tiek izdzēsti saskaņā ar likumdošanas prasībām.

Jūsu kā datu subjekta tiesības

Kā datu subjekts GDPR sniedz jums šādas plašas tiesības:

  • ·  Apstiprināšanas tiesības
  • ·  Piekļuves tiesības
  • ·  Tiesības uz labošanu
  • ·  Tiesības uz dzēšanu (tiesības tikt aizmirstam)
  • ·  Tiesības ierobežot apstrādi
  • ·  Tiesības uz datu pārnesamību
  • ·  Tiesības iebilst
  • ·  Automatizēta individuālu lēmumu pieņemšana, ieskaitot profilēšanu
  • ·  Tiesības atsaukt datu aizsardzības piekrišanu
  • ·  Datu aizsardzība lietojumprogrammām un pieteikšanās procedūras

Jūsu kā datu subjekta tiesības

Apstiprināšanas tiesības

Katram datu subjektam ir tiesības saņemt no pārziņa apstiprinājumu par to, vai tiek apstrādāti personas dati, kas attiecas uz viņu. Ja datu subjekts vēlas, lai viņa dati vairs netiktu apstrādāti, viņš jebkurā laikā var sazināties ar SIA LogicPass.

Piekļuves tiesības

Katram datu subjektam ir tiesības jebkurā laikā iegūt bezmaksas informāciju par saviem glabātajiem personas datiem, kā arī šīs informācijas kopiju, apstrādes mērķi, ar kuru šie dati ir atklāti, ja tādi ir, cik ilgi dati tiks saglabāti, tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādē. Turklāt datu subjektam ir tiesības iegūt informāciju par to, vai personas dati tiek pārsūtīti trešām personām, un viņam ir tiesības būt informētam par atbilstošajiem aizsardzības pasākumiem saistībā ar pārsūtīšanu.

Tiesības uz labošanu

Katram datu subjektam ir tiesības bez nepamatotas kavēšanās pieprasīt no pārziņa izlabot neprecīzus personas datus, kas attiecas uz viņu. Ja datu subjekts vēlas izmantot šīs tiesības uz labošanu, viņš vai viņa jebkurā laikā var sazināties ar SIA LogicPass. Katram datu subjektam ir tiesības bez nepamatotas kavēšanās pieprasīt no pārziņa izlabot neprecīzus personas datus, kas attiecas uz viņu. Ja datu subjekts vēlas izmantot šīs tiesības uz labošanu, viņš vai viņa jebkurā laikā var sazināties ar SIA LogicPass.

Tiesības izdzēst

Katram datu subjektam ir tiesības bez liekas kavēšanās pieprasīt personas datu dzēšanu. Pārzinim ir pienākums bez nepamatotas kavēšanās izdzēst personas datus, ja ir spēkā kāds no šiem iemesliem, ja vien apstrāde nav nepieciešama:

Ja ir spēkā kāds no iepriekš minētajiem iemesliem un datu subjekts vēlas pieprasīt, lai tiktu dzēsti personas dati, ko glabā LogicPass Ltd, viņš vai viņa jebkurā laikā var sazināties ar jebkuru uzņēmuma darbinieku, kurš nekavējoties nodrošina dzēšanas pieprasījuma izpildi. ar nekavējoties.

Tiesības ierobežot apstrādi

Katram datu subjektam ir tiesības no pārziņa iegūt apstrādes ierobežojumus, ja tiek piemērots viens no šiem nosacījumiem:

Ja kāds no iepriekš minētajiem nosacījumiem ir izpildīts un datu subjekts vēlas pieprasīt ierobežot personas datu apstrādi, kuru glabā LogicPass Ltd, viņš vai viņa jebkurā laikā var sazināties ar jebkuru SIA LogicPass darbinieku, kurš organizēs apstrādes ierobežošanu .

Tiesības uz datu pārnesamību

Katram datu subjektam ir tiesības strukturētā, parasti izmantotā un mašīnlasāmā formātā saņemt personas datus, kas attiecas uz viņu, kuri tika sniegti pārzinim. Viņam vai viņai ir tiesības pārsūtīt šos datus citam pārzinim, netraucējot pārzinim, kuram sniegti personas dati, ja vien apstrādes pamatā ir piekrišana.

Turklāt, īstenojot savas tiesības uz datu pārnesamību, datu subjektam ir tiesības uz personas datu tiešu pārsūtīšanu no viena pārziņa citam, ja tas ir tehniski iespējams un ja tas to negatīvi neietekmē citu personu tiesības un brīvības. Lai aizstāvētu tiesības uz datu pārnesamību, datu subjekts jebkurā laikā var sazināties ar jebkuru SIA LogicPass darbinieku.

Tiesības iebilst

Katram datu subjektam ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret personas datu apstrādi, pamatojoties uz viņa vai viņas konkrēto situāciju. SIA LogicPass vairs neapstrādā personas datus iebildumu gadījumā, ja vien mēs nevaram pierādīt, ka apstrādei ir pārliecinoši likumīgi iemesli, kas ir svarīgāki par datu subjekta interesēm, tiesībām un brīvībām, vai juridisku prasību izvirzīšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai.

Ja LogicPass Ltd apstrādā personas datus tiešā mārketinga nolūkos, datu subjektam ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret personas datu apstrādi, kas attiecas uz viņu, lai veiktu šādu mārketingu. Tas attiecas uz profilēšanu tiktāl, ciktāl tas ir saistīts ar šādu tiešo mārketingu. Ja datu subjekts iebilst pret LogicPass Ltd pret apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, tad LogicPass Ltd vairs neapstrādās personas datus šiem nolūkiem.

Turklāt datu subjektam ir tiesības, pamatojoties uz viņa vai viņas konkrēto situāciju, iebilst pret to, ka LogicPass Ltd veic personas datu apstrādi zinātniskos vai vēsturiskos pētījumos vai statistikas nolūkos, ja vien apstrāde nav nepieciešama. nepieciešami uzdevuma veikšanai, kas veikts sabiedrības interešu dēļ. Lai izmantotu tiesības iebilst, datu subjekts var sazināties ar jebkuru SIA LogicPass darbinieku.

Automatizēta individuālu lēmumu pieņemšana, ieskaitot profilēšanu

Katram datu subjektam ir tiesības nepakļauties lēmumam, kura pamatā ir tikai automatizēta apstrāde, ieskaitot profilēšanu, kas uz viņu rada tiesiskas sekas vai līdzīgi būtiski ietekmē viņu, kamēr lēmums (1) nav pieņemts ir nepieciešams, lai noslēgtu vai izpildītu līgumu starp datu subjektu un datu pārzini, vai arī (2) nav atļauts ar Savienības vai dalībvalsts tiesību aktiem, kas attiecas uz pārzini, un kas arī nosaka piemērotus pasākumus, lai aizsargātu datu subjekta tiesības un brīvības un likumīgās intereses vai (3) pamatā nav datu subjekta nepārprotama piekrišana.

Ja lēmums (1) ir nepieciešams, lai noslēgtu vai izpildītu līgumu starp datu subjektu un datu pārzini, vai (2) tas ir balstīts uz datu subjekta nepārprotamu piekrišanu, LogicPass Ltd īsteno piemērotus pasākumus, lai aizsargātu datu subjekta tiesības un brīvības un likumīgās intereses, vismaz tiesības iegūt pārziņa cilvēcisku iejaukšanos, paust savu viedokli un apstrīdēt lēmumu. Ja datu subjekts vēlas izmantot tiesības uz automatizētu individuālu lēmumu pieņemšanu, viņš var jebkurā laikā sazināties ar jebkuru SIA LogicPass darbinieku.

Tiesības atsaukt datu aizsardzības piekrišanu

Katram datu subjektam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu savu personas datu apstrādei. Ja datu subjekts vēlas izmantot tiesības atsaukt piekrišanu, viņš jebkurā laikā var sazināties ar jebkuru SIA LogicPass darbinieku.

Datu aizsardzība lietojumprogrammām un pieteikšanās procedūras

Datu pārzinis vāc un apstrādā pretendentu personas datus pieteikšanās procedūras apstrādes nolūkā. Apstrādi var veikt arī elektroniski. Tas jo īpaši notiek, ja pieteikuma iesniedzējs pārzinim iesniedz atbilstošus pieteikuma dokumentus pa e-pastu vai ar tīmekļa veidlapas palīdzību.

Pēdējā pārskatīšana 2018. gada 23. maijā