Ksix Maker Control Kit
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-9%

Ksix Maker Control Kit

Ksix Maker Control Kit, Programmable building set, Multicolour

26,75 € (ar PVN) 29,25 € -9% 26,75 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Where invention begins
Take your first steps in robotics and programming by starting with the Maker Control Kit, the brain of the Maker Kits family. Program the Build&Code 4in1 circuit board, and put your knowledge to work.

Expand your creations with Maker Kits 1, 2, and 3, and create as many inventions as you can imagine!

Enter the world of little inventors
Create hundreds of inventions with the Maker Kits. Enter the world of inventors, learning to program and create your own electronic objects. Invent even more amazing projects by combining different Maker kits. Your imagination is the only limit.

The starting point
The Maker Control Kit is the starting point for beginning to create projects and make any invention with the Maker Kits. It is the set of electronic components needed to program, feed, and control every Maker Kit. With the Maker Control Kit, you will be able to bring the projects included in Maker Kits 1, 2, and 3 to life.

The brain: the 4in1 Build&Code control board
The Maker Control Kit includes the 4in1 Build&Code circuit board, which functions as the brain of the Maker Control Kit and the other Maker Kits. It controls all the electronic components that the kits contain according to the programmed instructions for doing each project.

Your first invention
With the Maker Control Kit, you will be able to make your first invention a reality. Use the components and sensors included to do the “Hello World” project. Create and operate a lamp, and control its intensity with the push of a button.

Ksix Maker Control Kit. Product type: Programmable building set, Product colour: Multicolour
Design
Product typeProgrammable building set
Product colourMulticolour
Features
Development board input voltage7 - 12 V
Development board operating voltage5 V
Microcontroller modelATmega328P
Ports & interfaces
Bluetooth version2.0+EDR
Number of digital I/O pins12
Power
Batteries requiredY
Battery typeAA
Number of batteries supported4
Safety warning
EU TSD warningNot for children under 36 months
Packaging data
Package typeBox
Packaging content
Cables includedMicro-USB
S1902629
8427542097428
Produkta veids
Programmable building set
Produkta krāsa
Daudzkrāsains

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

3 produktu tajā pat kategorijā: