Paco Rabanne Olympéa 50ml Women
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Paco Rabanne Olympéa 50ml Sievietes

Paco Rabanne Olympéa 50ml, sievietes, 50 ml, sālīta vaniļa, ūdens jasmīns, ingvera zieds, zaļais mandarīns, Ambregris, kašmira koks *, aerosols, 1 gab.

57,20 € 57,20 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Security policy (edit with module Customer reassurance)
Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
OLYMPEA Eau de Parfum, jutekliskākais Paco Rabanne aromāts.
Svaigi austrumniecisks, spēcīgi diskrēts. Paaugstināta ziedu svaiguma un ādu mīlošā sāļās vaniļas akorda savienība. Atklājums zaļā mandarīnā un vaniļā, kas zied ar jasmīna un ingvera ziedu, ietīts kašmira koksnē un Ambregris. Cildens pamodinājums.

Paco Rabanne Olympéa 50ml. Piemērots: Sievietēm, Tilpums: 50 ml, Smaržas kompozīcijas piezīmēs ir pilns apraksts: Sālīta vaniļa, Ūdens jasmīns, Ingvera zieds, Zaļais mandarīns, Ambregris, Kašmira koksne *
Iespējas
Piemērots Sievietes
Smaržas sastāvs norāda pilnu aprakstu Sālīta vaniļa, ūdens jasmīns, ingvera zieds, zaļais mandarīns, Ambregris, kašmira koksne *
Skaļums 50 ml
Dozatora tips Izsmidziniet
Daudzums vienā iepakojumā 1 gab.
S0556756
3349668568093
Suitable for
Women
Volume
50 ml

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

1 produkts tajā pat kategorijā: