Automātiskā ziepju sūkņu mašīna Froggly InnovaGoods
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Automātiskā ziepju sūkņu mašīna Froggly InnovaGoods

7,60 € 7,60 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Security policy (edit with module Customer reassurance)
Delivery policy (edit with module Customer reassurance)
Ja jūs aizraujat sīkrīku pasauli, InnovaGoods piedāvā jums labākos un oriģinālākos jaunos priekšmetus mājām, automašīnai, ceļojumiem, bērniem, tehnoloģijām, izklaidēm utt.! Atklājiet plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas izceļas ar funkcionalitāti, efektivitāti un novatorisku dizainu, piemēram, automātisko ziepju sūkņu mašīnu Froggly InnovaGoodsGadget Kids !

Jautra vardes formas elektriskā ziepju sūkņa mašīna, kas ir ideāli piemērota ballīšu un svētku izklaidēšanai un dekorēšanai, īpaši bērniem. Šī jaukā varde minūtē var izstarot vairāk nekā 500 ziepju burbuļu. Tas ir arī ļoti ērti lietojams. Vienkārši ielieciet burbuļu šķidrumu mutē un nospiediet ieslēgšanas pogu, lai redzētu, ka uzreiz parādās daudz burbuļu. To var izmantot ar ziepēm, kas izgatavotas sūknim (nav iekļautas komplektā), vai jūsu pašu izgatavotajai versijai, ievērojot pievienotās instrukcijas.

 • Materiāls: PP
 • Oriģināls un pārnēsājams dizains
 • Tips: Elektrisks
 • Automātiski ražo ziepju burbuļus
 • Vairāk nekā 500 burbuļu minūtē
 • Tilpums: 40 ml
 • Poga: ieslēgta / izslēgta
 • Ērti un ērti lietojami
 • Ieteicamais vecums: 3+ gadi
 • Lietošanai telpās un ārpus tām
 • Ziepes nav iekļautas komplektā
 • Ietver instrukcijas ziepju pagatavošanai sūkņiem
 • Darbināms ar akumulatoru (4 x AA, nav iekļauts komplektā)
 • Aptuveni izmēri: 12,5 x 10 x 13 cm
 • Iepakojums un rokasgrāmata 24 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu, poļu, ungāru, rumāņu, dāņu, zviedru, somu, lietuviešu, norvēģu, slovēņu, grieķu, čehu, bulgāru, horvātu, slovāku, igauņu (Krievu un latviešu)

V0103108
8435527816377

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.

1 produkts tajā pat kategorijā: