InnovaGoods elektrostimulējošais plāksteris glutēm un kakliem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

InnovaGoods elektrostimulējošais plāksteris glutēm un kakliem

InnovaGoods elektrostimulējošais plāksteris glutēm un kakliem
6,60 € 6,60 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Security policy (edit with module Customer reassurance)
Delivery policy (edit with module Customer reassurance)

Pateicoties InnovaGoods Sport Electrogym elektrostimulējošajam plāksterim glutes un kakliem, viegli un ērti uzlabojiet un uzlabojiet glutes izskatu! Pamatojoties uz EMS tehniku (elektrisko muskuļu stimulatoru), šis efektīvais glutes trenažieris stiprina un tonizē jau no pirmajām sesijām. Turklāt tas veicina celulīta noņemšanu.

Tas ir arī ļoti efektīvs, lai stimulētu kakla zonu un nodrošinātu patīkamu atvieglojumu un labsajūtu.

  • Izgatavots no ABS un PET
  • 6 apmācības programmas
  • 8 intensitātes līmeņi
  • Automātiska izslēgšanās (12 minūtes)
  • Frekvence: 1-100 Hz
  • Ar akumulatoru darbināms (2 x AAA, iekļauts komplektā)
  • Aptuveni izmēri: 26 x 20 cm
  • Komplektā ietilpst: plāksteris, ierīce un 3 spilventiņi + 3 rezerves spilventiņi
  • Iepakojums un rokasgrāmata 24 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu, poļu, ungāru, rumāņu, dāņu, zviedru, somu, lietuviešu, norvēģu, slovēņu, grieķu, čehu, bulgāru, horvātu, slovāku, igauņu , Krievu, latviešu)

V0101145
8435527814168

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.