Jogas kauliņu spēle Anandice InnovaGoods 7 gab
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-31%

Jogas kauliņu spēle Anandice InnovaGoods 7 gab

Jogas kauliņu spēle Anandice InnovaGoods 7 gab
5,65 € 8,20 € -31% 5,65 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Esiet formā ar InnovaGoods un viņu jaunajiem sporta un fitnesa priekšmetiem, piemēram, jogas kauliņu spēli Anandice InnovaGoods 7 PiecesSport Fitness ! Atklājiet plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas izceļas ar funkcionalitāti, efektivitāti un novatorisku dizainu. Ideāls formas un fiziskās sagatavotības uzlabošanai!
 • Septiņi koka kauliņi ar dažādām pozām katrā pusē, kas kļūs par lielisku iedvesmu jogas mīļotājiem
 • Materiāls: Koks
 • Kauliņi:
  • x7
  • 2,5 x 2,5 x 2,5 cm
 • Dažādas prakses un iespējamās kombinācijas
 • Stimulē iztēli un radošumu
 • Metot kauliņus: vairākas dažādas pozu secības
 • Piemērots visiem līmeņiem
 • Ietver: rokasgrāmatā ir ilustrācijas un paskaidrojumi par 35 pozīcijām
 • Iepakojums un rokasgrāmata 6 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu)

V0103023
8435527815547

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.