InnovaGoods pilna ķermeņa Pull-Up stacija ar vingrinājumu ceļvedi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

InnovaGoods pilna ķermeņa Pull-Up stacija ar vingrinājumu ceļvedi

InnovaGoods pilna ķermeņa Pull-Up stacija ar vingrinājumu ceļvedi
91,95 € 91,95 € (bez PVN)

local_shipping BEZMAKSAS ātrpiegāde visiem. Sīkāka informācija

Security policy (edit with module Customer reassurance)
Delivery policy (edit with module Customer reassurance)

Iegūstiet formu ar jauno InnovaGoods pilna ķermeņa pievilkšanas staciju ar vingrošanas ceļvedi ! Ideāli piemērots neatņemamam treniņam, kas ļauj veikt visdažādākos vingrinājumus: pievilkšanās, pietupieni, sēdus sēdus utt. Pateicoties pilnīgajam un praktiskajam vingrinājumu ceļvedim, var izveidot ārkārtīgi efektīvas rutīnas muskulatūras attīstīšanai un stiprināšanai. Lieliski piemērota muguras augšējās un apakšējās daļas, plecu, bicepsu, tricepsu, vēdera izkopšanai.

  • Izgatavots no dzelzs
  • Caurules ar diametru 38 mm un biezumu 2 mm
  • Izturīgs, kompakts un universāls
  • Viegli uzstādīt un uzglabāt
  • Var ievietot dažādās pozīcijās atkarībā no veicamā vingrinājuma
  • Regulējams celšanas stienis: 114-191 cm
  • Maksimālais atbalstāmais svars: 110 kg
  • Aptuveni izmēri: 77 x 114-191 x 120 cm
  • Komplektā transporta soma un vingrošanas ceļvedis
  • Iepakojums 24 valodās (angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu, portugāļu, holandiešu, poļu, ungāru, rumāņu, dāņu, zviedru, somu, lietuviešu, norvēģu, slovēņu, grieķu, čehu, bulgāru, horvātu, slovāku, igauņu, krievu , Latviešu valoda).

V0100921
8435527811464

Atgriešanas politika

Lai pilnībā atmaksātu, 30 dienu laikā pēc piegādes varat atgriezt lielāko daļu jaunu, neatvērtu preču. Mēs samaksāsim arī nosūtīšanas atpakaļ atgriešanas izmaksas, ja atgriešana ir mūsu kļūdas rezultāts (jūs saņēmāt nepareizu vai bojātu preci utt.).

Jums vajadzētu sagaidīt atmaksu četru nedēļu laikā pēc pakas nodošanas atpakaļ nosūtītājam, tomēr daudzos gadījumos atmaksu saņemsiet ātrāk. Šis laika periods ietver tranzīta laiku, lai mēs varētu saņemt jūsu sūtījumu no sūtītāja (5 līdz 10 darba dienas), laiku, kas mums nepieciešams, lai apstrādātu jūsu atgriešanos, kad mēs to saņemam (3 līdz 5 darba dienas), un laiku, kas nepieciešams jūsu banka, lai apstrādātu mūsu atmaksas pieprasījumu (5 līdz 10 darba dienas).

Ja jums ir jāatdod prece, vienkārši piesakieties savā kontā, apskatiet pasūtījumu, izmantojot izvēlnes Mans konts saiti “Pabeigt pasūtījumus” un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt vienumu (-as). Tiklīdz būsim saņēmuši un apstrādājuši atgriezto preci, mēs jums pa e-pastu paziņosim par atmaksu.

Piegāde

Mēs varam piegādāt praktiski uz jebkuru adresi pasaulē. Ņemiet vērā, ka dažiem produktiem ir noteikti ierobežojumi, un dažus produktus nevar nosūtīt uz starptautiskiem galamērķiem.

Veicot pasūtījumu, mēs aprēķināsim jums piegādes un piegādes datumus, pamatojoties uz jūsu preču pieejamību un izvēlētajām piegādes iespējām. Atkarībā no izvēlētā piegādes pakalpojumu sniedzēja piegādes datumu aprēķini var parādīties piegādes cenu lapu lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka daudzu mūsu pārdoto preču nosūtīšanas tarifi ir atkarīgi no svara. Jebkura šāda priekšmeta svaru var atrast tā detalizētās informācijas lapā. Lai atspoguļotu izmantoto kuģniecības uzņēmumu politiku, visi svari tiks noapaļoti uz augšu līdz nākamajai pilnai mārciņai.